VHB75W-Q48-S12
Partnumber:
VHB75W-Q48-S12
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
VHB75W-Q48-S12
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 6.25A 75W 9-Pin Half-Brick