VHB75W-Q48-S5
Partnumber:
VHB75W-Q48-S5
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
SKU:
VHB75W-Q48-S5
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 15A 75W 9-Pin Half-Brick