VJ0402A181FXAAT2L
Partnumber:
VJ0402A181FXAAT2L
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 180pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 150°C T/R