VJ0402Y472JXBAC
Partnumber:
VJ0402Y472JXBAC
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 100V X7R 5% Pad SMD 0402 150°C T/R