VJ0805A152JXAMT
Partnumber:
VJ0805A152JXAMT
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0015uF 50V C0G 5% Pad SMD 0805 150°C T/R