VJ0805Y104KXAAT
Partnumber:
VJ0805Y104KXAAT
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 150°C T/R