VJ1206A471KBCAT4X
Partnumber:
VJ1206A471KBCAT4X
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 470pF 200V C0G 10% Pad SMD 1206 OMD-CAP with Polymer Termination 125°C T/R