VJ1206A562JXAAT
Partnumber:
VJ1206A562JXAAT
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0056uF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 150°C T/R