VJ1210A101JXGAT5Z
Partnumber:
VJ1210A101JXGAT5Z
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 1000V C0G 5% Pad SMD 1210 ArcShield 125°C T/R