VJ1210Y104KXAAT
Partnumber:
VJ1210Y104KXAAT
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1417 in stock
SKU:
VJ1210Y104KXAAT
Package
CAP CERAMIC 0.1UF 50V X7R 10% SMD 1210 150脙聜脗掳C T/R