VJ1210Y473KXGAT5Z
Partnumber:
VJ1210Y473KXGAT5Z
Manufacturer:
Vishay
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.047uF 1000V X7R 10% Pad SMD 1210 ArcShield 125°C T/R