VJ2220Y223KBFAT4X
Partnumber:
VJ2220Y223KBFAT4X
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.022uF 2000V X7R 10% Pad SMD 2220 OMD-CAP with Polymer Termination 125°C T/R