VJ2225Y473MXFAT4X
Partnumber:
VJ2225Y473MXFAT4X
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
others
Availability:
1426 in stock
SKU:
VJ2225Y473MXFAT4X
Package
CAP CERAMIC 0.047UF 2000V X7R 20% PAD SMD 2225 OMD-CAP 125脗掳C T/R