VKP472KCQEF0K
Partnumber:
VKP472KCQEF0K
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.0047uF 760VAC/500VAC K4000 10% (17 X 5mm) Radial Disc 12.5mm 125°C Bulk