VLCF4024T-2R2N1R7-2
Partnumber:
VLCF4024T-2R2N1R7-2
Manufacturer:
TDK
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 2.43A 0.043Ohm DCR 1515 T/R