VLF12060T-101M1R9
Partnumber:
VLF12060T-101M1R9
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz Ferrite 2A 0.152Ohm DCR T/R