VLF12060T-4R7N7R7
Partnumber:
VLF12060T-4R7N7R7
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 7.7A 11.6mOhm DCR T/R