VLF252015MT-6R8M
Partnumber:
VLF252015MT-6R8M
products.category:
Industrial control
Availability:
1000000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 1.14A 190mOhm DCR 1008 T/R