VLF3012AT-470MR22
Partnumber:
VLF3012AT-470MR22
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 0.29A 2.2Ohm DCR T/R