VLF3014AT-2R2M1R2
Partnumber:
VLF3014AT-2R2M1R2
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 100mOhm DCR T/R