VLF4012AT-2R2M1R5
Partnumber:
VLF4012AT-2R2M1R5
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A 87mOhm DCR T/R