VLF4012ST-100MR65
Partnumber:
VLF4012ST-100MR65
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 650mA 490mOhm DCR T/R