VLF403215MT-2R2M-CA
Partnumber:
VLF403215MT-2R2M-CA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 3.14A 43mOhm DCR Automotive T/R