VLF504015MT-2R2M
Partnumber:
VLF504015MT-2R2M
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 1MHz Ferrite 2.6A 53mOhm DCR Automotive T/R