VLP6045LT-100M
Partnumber:
VLP6045LT-100M
Manufacturer:
TDK Corporation of America
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 3A 0.072Ohm DCR T/R