VLP8040T-2R2N
Partnumber:
VLP8040T-2R2N
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 30% 100KHz Ferrite 6.2A 0.015Ohm DCR T/R