VLP8040T-470M
Partnumber:
VLP8040T-470M
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 47uH 20% 100KHz Ferrite 1.7A 160mOhm DCR T/R