VLP8040T-6R8M
Partnumber:
VLP8040T-6R8M
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 4A 0.032Ohm DCR T/R