VLS201612HBX-4R7M-1
Partnumber:
VLS201612HBX-4R7M-1
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz Metal 1.1A 312mOhm DCR 0806 T/R