VLS252012HBX-R24M-1
Partnumber:
VLS252012HBX-R24M-1
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 0.24uH 20% 1MHz Metal 4.25A 0.029Ohm DCR 1008 T/R