VLS3012T-4R7M1R0
Partnumber:
VLS3012T-4R7M1R0
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 1MHz 1.4A 0.156Ohm DCR 1212 T/R