VMK165-007T
Partnumber:
VMK165-007T
Manufacturer:
IXYS
products.category:
others
Availability:
1565 in stock
SKU:
VMK165-007T
Package
Trans MOSFET N-CH 70V 165A 7-Pin TO-240AA