VP0350N1
Partnumber:
VP0350N1
Manufacturer:
SILICONI
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1393 in stock
SKU:
VP0350N1
Package
Trans MOSFET P-CH Si 350V 1.5A 3-Pin(2+Tab) TO-3