VR25000002205FA100
Partnumber:
VR25000002205FA100
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Metal Glaze 22M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Ammo