VS-60APU06PBF
Partnumber:
VS-60APU06PBF
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Switching 600V 60A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube