VS-80APS08-M3
Partnumber:
VS-80APS08-M3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 800V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube