VS-80CPH03-F3
Partnumber:
VS-80CPH03-F3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Switching 300V 80A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC Tube