VS-C4PU6006L-N3
Partnumber:
VS-C4PU6006L-N3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Switching 600V 30A 65ns 3-Pin(3+Tab) TO-247AD Tube