VS-T40HF40
Partnumber:
VS-T40HF40
Manufacturer:
Vishay Intertechnologies
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 40A, 400V V(RRM), Silicon, MODULE-2