VSB24SMB-24VDC
Partnumber:
VSB24SMB-24VDC
Manufacturer:
Fujitsu
products.category:
Relay
Availability:
999500 in stock
Package
Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29.2x12.9x25.3)mm THT