VSB24STB
Partnumber:
VSB24STB
Manufacturer:
FUJITSU
Availability:
100000 in stock
Package
POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, MOMENTARY, 0.022A (COIL), 24VDC (COIL), 530mW (COIL), 16A (CONTACT), 150VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT, ROHS COMPLIANT