VSK-S2-24U
Partnumber:
VSK-S2-24U
Manufacturer:
CUI Inc
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.083A 2W 4-Pin DIP