VSSAF5N50-M3/6B
Partnumber:
VSSAF5N50-M3/6B
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 50V 5A 2-Pin SlimSMA T/R