VSX60LD35C
Partnumber:
VSX60LD35C
Manufacturer:
Murata Manufacturing
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 2-OUT 3.3V/5V 15A/12A 60W 7-Pin Quarter-Brick