VTM48EF040T050B00
Partnumber:
VTM48EF040T050B00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10002 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 2.2V to 4.6V 50A 230W