VTM48EF060T040A00
Partnumber:
VTM48EF060T040A00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V to 6.9V 40A 264W 60-Pin Full-Chip