VTM48EF080T030A00
Partnumber:
VTM48EF080T030A00
Manufacturer:
VICOR
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 4.3V to 9.2V 30A 267W 60-Pin