VTM48EH040T025B00
Partnumber:
VTM48EH040T025B00
Manufacturer:
VICOR
products.category:
MODULES
Availability:
9980 in stock
Package
Module DC-DC 1-OUT 2.2V to 4.6V 25A 115W 28-Pin Half-Chip