VTM48EH060T020A00
Partnumber:
VTM48EH060T020A00
Manufacturer:
Vicor
products.category:
MODULES
Availability:
990000 in stock
Package
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V to 6.9V 20A 137W 28-Pin Half-Chip