VY1222M47Y5UQ6UV0
Partnumber:
VY1222M47Y5UQ6UV0
Manufacturer:
Vishay
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y1 0.0022uF 760VAC/500VAC Y5U 20% (12 X 5mm) Radial Disc 10mm 125°C Ammo